Příjezdové trasy

Spojení po silnici

Příjezd od Liberce
Z Liberce se pojede směr Jablonec nad Nisou po silnici č.14, odtud výjezdní komunikace směr Tanvald, Harrachov stále po silnici č.14. V městečku Smržovka se na náměstí odbočí doleva směr Albrechtice v Jizerských horách. Po 2 km jízdy s kopce se opět odbočí doleva směr Albrechtice v Jizerských horách. Po 2 km dorazíte k areálu firmy DETOA.

Příjezd od Turnova
Jsou možné dvě trasy. Jedna vede z Turnova přes Jablonec nad Nisou (silnice č. 35, č.278), dále viz Příjezd od Liberce. Při druhé variantě je třeba z Turnova vyjet po silnici E65 (silnice č.10) směrem na Železný Brod, zde odbočit na Tanvald, Harrachov (stále E65). Po příjezdu do Tanvaldu se odbočí doleva směr Jablonec nad Nisou po silnici č. 14. Asi po 2 km je třeba odbočit doprava směr Albrechtice v Jizerských horách, k areálu společnosti DETOA chybí asi 3 km.

Příjezd od Harrachova, Vrchlabí
Z obou směrů jeďte směr Tanvald, Liberec po silnici E65 (č. 10, č.14). V Tanvaldě odbočte doprava na silnici č. 14 směr Jablonec nad Nisou, asi po 2 km se odbočí znovu doprava směr Albrechtice v Jizerských horách, do Jiřetína pod Bukovou chybí asi 3 km.


Spojení železnicí - stanice Jiřetín pod Bukovou

Příjezd od Prahy
Existují 2 spojení. Z Turnova přes Železný Brod, Tanvald a Smržovku nebo stanice Turnov, Liberec, Smržovka.

Příjezd od Hradce Králové
Nejvhodnější je spojení Železný Brod, Tanvald, Smržovka.

Příjezd od Liberce
Z Liberce směr Tanvald, na Smržovce přestup směr Jiřetín pod Bukovou.


Letecké spojení

Mezinárodní letiště je Praha - Ruzyně, vzdálenost do Jiřetína pod Bukovou je asi 120 km (2 hodiny jízdy autem). V Liberci je sportovní letiště pro malá letadla, cesta autem do Jiřetína trvá asi 40 min.
© 2018, DETOA Albrechtice s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing