Týden české hračky 2013

Již potřetí Detoa Albrechtice s.r.o. uspořádala soutěž Týden české hračky, která se stává stále oblíbenější. V letošním roce se nám do soutěže přihlásilo téměř 400 soutěžících různých věkových kategorií, kteří popustili uzdu své fantazie a vytvořili opravdu překrásné výrobky.
Slavnostní vyhlášení absolutních vítězů proběhlo ve vile Schowanek a zúčastnilo se ho téměř 100 návštěvníků. V porotě zasedali: Dana Študentová - absolventka umělecké školy, Marek Hotovec - starosta Smržovky, Edvard Kožušník - europoslanec, Jan Farský - starosta Semil, Václav Horáček – bývalý starosta Železného Brodu a zástupce ZŠ, Libor Ježek - náměstek ministra životního prostředí, Blanka Ježková.
Z účastníků slavnostního vyhlášení nakonec pan Kožušník vylosoval 2 výherce, kteří spolu s doprovodem pojedou na 3denní zájezd do Štrasburku v hodnotě 10.000 Kč. Vylosováni byli pan Šoljak a pan Petrák.

Absolutní vítězové

Kategorie 1. místo 2. místo 3. místo
do 6 let Jakub Fajx Tereza Dolejší Barbora Hůlová
do 8 let Matěj Kučera Michal Došek Šimon a Daniel Smik
do 10 let Matěj Petrák Pavel Horák Veronika Valentová
do 15 let Vašek Veverka Michal Surkov Součková Veronika
16 - 40 let Hana Hanyšová Kotusová Andrea Jana Podrazká
nad 41 let Věra Engeová Jana Tunysová Mirka Čejchanová

 

Vítězové z celkového finále obdrželi nejen diplomy a medaile, ale třeba také jednodenní skipas od TJ Bižuterie, různé stolní hry a hračky od firmy Detoa Albrechtice. Reportáž o Týdnu české hračky natočenou televizí RTM naleznete zde.

Seznam denních výherců:

Výsledky za den 18.10.2013

Kategorie Dopolední skupina Odpolední skupina
Do 6 let Jakub Fajx David Motúz
Do 8 let Anežka Koňáková Terezie Lubasová
Do 10 let Matěj Petrák Jana Očenášová
Do 15 let Sára Elizabeth Reichlová
Do 40 let Hana Hanyšová
Nad 41 let Věra Vodseďálková

 

Výsledky za den 17.10.2013

Kategorie Dopolední skupina Odpolední skupina
Do 6 let Josef Šípal Stela Mlejnková
Do 8 let Jan Macháček Šimon Smik
Do 10 let Tereza Macháčková Ráchel Smiková
Do 15 let Michal Surkov

 

Výsledky za den 16.10.2013

Kategorie Dopolední skupina Odpolední skupina
Do 6 let Tereza Dolejší Hůlová Barbora
Marek Čepička
Do 8 let Matěj Kučera Sabina Hůlová
Do 10 let Antonín Janko Maruška Bílá
Do 15 let Veronika Součková
Nad 41 let Olina Pospíšilová

 

Výsledky za den 15.10.2013

Kategorie Dopolední skupina Odpolední skupina
do 6 let Nancy Hallerová
do 8 let Anna Jílková Michal Došek
do 10 let Pavel Horák Veronika Valetnová
Simona Holubičková
do 15 let Václav Veverka
do 40 let Jana Podrazká
nad 41 let Mirka Čejchanová Tunysová
Engeová

 

Výsledky za den 14.10.2013

Kategorie Dopolední skupina Odpolední skupina
do 6 let Matěj Horna Tereza Žalmanová
nad 16 let Andrea Kotusová

 

Týden české hračky

Týden české hračky III. ročník

Týden české hračky III. ročník

Týden české hračky III. ročník

Týden české hračky III. ročník

6. soutěžní den

6. soutěžní den

6. soutěžní den - finále

Týden české hračky III. ročník  - finále




© 2017, DETOA Albrechtice s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing