Vánoce s českou hračkou

Ve dnech od 7. do 16. prosince proběhl v našem Muzeu výroby hraček  nultý ročník akce „Vánoce s českou hračkou“. Hlavním posláním této speciální akce bylo dát možnost - nejen dětem - vyrobit vlastnoručně dárek pod stromeček svým blízkým. Návštěvníci měli nejprve možnost prohlédnout si skutečnou výrobu hraček od prkýnka až po finální puntík na nose a inspirovat se tak pro vlastní tvorbu v našich kreativních dílnách. Poté obdrželi sáčky s dílky s vánoční tématikou, připravené speciálně na tuto akci.

Akce se setkala s velkým ohlasem. Návštěvníci byli spokojeni jak s prohlídkou, tak s následnou výrobou dárečků, kde mohli popustit uzdu své fantazii. Akce uchvátila nejen naše malé návštěvníky, ale i jejich doprovod, který se s chutí navrátil do svých dětských let a užíval si tvorbu hraček se svými ratolestmi.

Vzhledem k tomu, že si akce získala mnoho příznivců, plánujeme ji opakovat v předvánočním čase každý rok. Sledujte proto naše stránky a informace na Facebooku, kde budeme o dalším ročníku včas informovat.

Vánoce s českou hračkou 2012

Vánoce s českou hračkou 2012

Vánoce s českou hračkou 2012

Vánoce s českou hračkou 2012

Vánoce s českou hračkou 2012
© 2019, DETOA Albrechtice s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing