Upravit stránku

V sobotu na svatého Václava proběhlo ve Schowankově vile  slavnostní vyhlášení vítězů 9. ročníku soutěže Týden české hračky. Na 150 přihlížejících aplaudovalo vyhlašovaným účastníkům i jejich velmi povedeným výrobkům. Také zaměstnanci se nenechali zahanbit a jejich výtvory plně konkurovali výrobkům z celé soutěže.

Absolutní vítězové

Kategorie1. místo2. místo3. místo
Do 6 letTereza JanatováKryštof MaryškaPavlína Michalová
Do 8 letDiana DorchynesMartin ProusekEliška Holá
Do 10 letFrantišek BeldaJakub TrejbalAnna Fichtnerová
Do 15 letNina MelicharováŠárka NesvatbováAngelika Štrojsová
Do 40 letLucie VejnarováNikola PatkováBlanka Hnyková
Nad 40 letJaroslava LambertováHana VedralováSylvie Hyková

 

Sobotní příchozí

KategorieMužiŽenyDěti
1. místoTomáš DubDorka KavkováKristýna Dubová

 

Zaměstnanci DETOA Albrechtice s.r.o.

Kategorie1. místo2. místo3. místo
MužiFrantišek StrádalJan HübnerMartin Malý
ŽenyPetra LurskáPetra JakoubkováJana Kolářová
DětiSára KafkováKarolína BikarováAndrea Šourková

 

Fotografie z celého průběhu soutěže najdete našem FB.

Výsledky za den 27. 9. 2019

KategorieVítězové
Do 6 letEliška Císařová
 Eliška Gabrielová
 Jakub Šťastný
Do 8 letEva Vančová
 František Rubín
 Nela Rájková
 Tadeáš Seidl
Do 40 letMarie Picková
Nad 41 letSilvie Hyková

 

Výsledky za den 26. 9. 2019

KategorieVítězové
Do 6 letTereza Janatová
 Kvido Pěnička
 Eliška Hornová
 Marek Novák
Do 10 letDominik Kudr
 Jakub Trejbal
 Aneta Matějková
Do 12 letRadim Klouza


Výsledky za den 25. 9. 2019

KategorieVítězové
Do 8 letMikuláš Jiroutek
 Emma Svobodová
 Václav Valenta
 Veronika Jiřičková
 Michal Pavlíček
 Klára Šťastná
 Vít Mečíř
 Justýna Kuchařová
 Matyáš Zach
 Vojta Farský
Do 10 letPavlína Köhlerová
 Tobiáš Valenta
 Vojtěch Netolický
 Alice Netíková
 Jakub Kořínek
Do 15 letA. Bradová
 D. Nosálková
 R. Matoušková
Do 40 letNikola Patková
Nad 41 letTomáš Štérgl
 Zora Pavlištová
 Jana Kašparová

 

Výsledky za den 24. 9. 2019

KategorieVítězové
Do 6 letKristýna Hloušková
 Ondřej Horáček
Do 8 letKryštof Balatka
Do 10 letVít Beán
Do 15 letAngelika Štrojsová
 Anna Hanková
 Nina Melicharová
 Filip Ochrana
Nad 41 letHana Matěásková
 Karolína Schmieder

 

Výsledky za den 23. 9. 2019

KategorieVítězové
Do 6 letPavlína Michalová
 Pavel Konečný
 Matyáš Kurfirst
 Filip Šálek
 Karolína Cháma
 Filip Válek
 Darina Procházková
Do 8 letNela Koucká
 Olex Velyčko
 Matyáš Kroužek
 Adéla Egertová
 Ema Buriánková
 Tea Pohlová
 Nikol Ježke
 Diana Dorchynets
 Linda Kybalová
 Jáchym Kořínek
Do 40 letLucie Vejnarová
Nad 41 letRadka Žáčková

 

Výsledky za den 20. 9. 2019

KategorieVítězové
Do 6 letVojtěch Jelínek
 Věra Nováková
 Natálka Kovaříková
 Kryštof Maryška
 Zuzana Lazarová
Do 8 letAnetka Háková
Do 10 letMatěj Konák
Nad 41 letMarkéta Ročárková
 Jaroslava Lambertová
 Anna Kuřátková

 

Výsledky za den 19. 9. 2019

KategorieVítězové
Do 6 letOndřej Ševčík
 Michaela Tesárová
 Meda Pavlatová
Do 8 letSofie Fejfarová
 Eliška Holá
 Anna Šírová
 Jakub Kysela
 Martin Prousek
 Aleš Dohelský
Do 10 letAnna Fichtnerová
 Zuzana Řehořová
 Karel Jůna
 Jakub Jendřejčík
 Veronika Maršičová
 František Belda
 Natálie Šimůnková
 Veronika Dohelská
 Ondřej Veselý
 Zuzana Votočková
Do 15 letMichaela Ivaničová
 Šárka Nesvadbová
Do 40 letBlanka Hnyková
Nad 41 letHana Vedralová
 Mirka Čejchanová